Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

Kvalitní příslušenství k svítidlům pro dokonalý vzhled vašich světel

V naší kategorii příslušenství k svítidlům naleznete široký výběr kvalitních produktů, které dokonale doplní a zvýrazní vzhled vašich světel. Nabízíme různé druhy závěsných kabelů a stínidel, které jsou vyrobeny z vysokokvalitních materiálů a jsou k dispozici v různých stylích a barevných provedeních.

 Naše závěsné kabely jsou k dispozici s PVC nebo textilním obalem, což jim dodává unikátní a stylový vzhled. Textilní kabely jsou obzvláště oblíbené pro jejich estetický vzhled a schopnost přidat do vašeho interiéru nádech elegance a luxusu.

 Stínidla nabízíme ve třech variantách materiálů - sklo, kov a textil. Skleněná stínidla jsou proslulá svou křehkou krásou a schopností rozptýlit světlo do místnosti naprosto jedinečným způsobem. Kovová stínidla jsou robustní, odolná a přinášejí industriální vzhled do vašeho domova. Textilní stínidla jsou skvělá, pokud hledáte něco, co přidá do vašeho interiéru více tepla a pohodlí.

 Nabízíme vám široký výběr příslušenství k svítidlům, abyste mohli najít perfektní doplněk k vašemu světlu, který bude odpovídat vašemu stylu a potřebám.