Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

Stropní světla do ložnice, obýváku, dětská stropní svítidla

Místnosti, kde trávíte většinu času doma, by měly být krásné, pohodlné a zároveň by tam mělo být ideální osvětlení. Stropní svítidla do obýváku musí zaručeně vypadat nádherně a přitom z nich musíte získat dostatek světla, s čímž vám pomohou LED žárovky. Vybírat můžete z mnoha stylů a materiálů, které se budou nejlépe hodit do vašeho interiéru.


Doplňte svou ložnici designovým lustrem


Stropní světlo do ložnice je ideální se stínítkem, protože tam většinou nepotřebujete ostré světlo. I zde ovšem musíte myslet na poměr kvality a ceny. Stropní svítidla do ložnice nejsou většinou tolik používaná jako v jiných místnostech, ale i přesto tvoří velkou část celkového vzhledu pokoje.


Dětský pokoj vám nabízí prostor pro experimenty. Dětské stropní svítidlo může vypadat zcela běžně, ale také můžete vsadit na netradiční design. Stropní světlo do dětského pokoje by mělo dávat dostatek světla, ale zároveň můžete stropní svítidla do dětského pokoje přizpůsobit stylu pokoje a tomu, co právě vaše dítě nejvíce zajímá. Praktický a zábavný v jednom je ideální kombinace.