Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

Designové lustry Praha

Správná svítidla dokážou změnit domácnost k nepoznání. Proto stojí za to vybrat si v sortimentu svítidel, která se zcela vymykají běžnému standardu.


Lustry pro moderní i tradiční pojaté domácnosti


Kvalitní použité materiály, moderní design, vlastní výroba a jedinečnost. To jsou vlastnosti, kterými se v současné době výrobci ohánějí, a to nejenom v sortimentu svítidel. Právě u svítidel však jde o klíčové vlastnosti. Originální design je nesmírně důležitý pro navození výjimečné atmosféry ve všech interiérech. Obývací pokoje, kuchyně či ložnice, avšak tam to nekončí. Jsou to také kanceláře či třeba restaurace, kde nachází tato svítidla své bohaté využití.


Jaký materiál zvolit?


Svítidla jsou vyrobena zpravidla z kombinace různých materiálů. Na výběr máte nejenom typické lustry vyrobené z kovu, ale k mání jsou také dřevěná či keramická svítidla. Každý materiál se přitom hodí pro jiný typ interiéru. Zatímco kov dokáže vyzdvihnout industriální design daného interiéru, dřevo zase působí útulným až domáckým dojmem. Keramika je pak kompromis, který však může najít uplatnění i třeba v kancelářích, kde dokáže působit velmi elegantním dojmem.


Fantazii se meze nekladou, což znamená, že každý typ materiálu se dá využít právě tam, kde to bude zákazník chtít. Proto si nyní můžete vybrat z vašeho bohatého sortimentu, ve kterém najdete nejrůznější typy svítidel. Ať už bez stínítka nebo se stínítkem, k mání je mnoho různých kovových, dřevěných či keramických svítidel.


Na strop i volně stojící


Ačkoliv křišťálové lustry jsou určené zejména k zavěšení ze stropu, je možné najít i lustry, které se umísťují na tyče. Typické jsou pak skleněné lustry, jejichž hlavní rozmach byl v minulém století. Pozměněná koncepce skleněných lustrů jsou však stále modernější. To platí i pro lustry visících na řetězech.


Proč vybírat právě v našem sortimentu?


  • Jedinečný design každého z produktů = existuje skutečně malá pravděpodobnost, že váš soused nebo známý bude mít podobný lustr
  • K mání jsou produkty určené do všech interiérů = ať už hledáte lustr pro obývací pokoj, kuchyni, ložnici, kancelář, vstupní halu nebo třeba restauraci, zaručeně si vyberete
  • Vybírat je možné mezi různými typy lustrů = sortiment zahrnuje jak typické visící lustry, tak lustry na řetězech, tyčích nebo také varianty se stínítkem nebo bez stínítka
  • Různé varianty materiálu = výběr můžete pojmout také z hlediska materiálu, přičemž můžete volit jak zcela ryzí materiály, tak případně kombinace, jako je dřevo a kov, nebo dřevo, kov a křišťál apod.
  • Různé varianty tvaru lampy = máte-li zájem o konkrétní tvar, pak lze vybírat i mezi kulatými tvary, kosočtverci, trojúhelníky nebo třeba obdélníky


Samozřejmostí je pak výběr z mnoha různých barevných kombinací, a také podle počtu žárovek, které lze do jednotlivých lustrů zapojit. Vybírat je zkrátka možné na základě mnoha různých parametrů, což při pečlivém výběru zaručuje spokojenost zákazníka, tedy právě vás.


Designové lustry Praha


Nezáleží na tom, jestli hledáte osvětlení pro obývací pokoj, koupelnu, kancelář nebo restauraci. Každý prostor potřebuje kvalitní a designové lustry z Prahy, které skvěle doplní každý interiér. Kvalita a cena jsou samozřejmě důležité, ale na vzhled v dnešní době rozhodně nemusíte zapomínat. Myslete na to, že máte téměř neomezené možnosti a nezapomeňte jich využít na maximum.

 

V první řadě zvolte materiál


Jakmile si vyberete materiál, který se bude nejlépe hodit do vašeho domova, můžete se posunout k samotnému stylu produktu. Luxusní lustry na strop nemusí být vyrobeny jen z extrémně drahých materiálů. Velmi oblíbená je dnes kombinace kovu a dřeva. Kovaný lustr je velmi oblíbené zejména v komerčním prostoru nebo industriálním interiéru. Porcelánový lustr je klasikou, se kterou také neuděláte chybu.

 

Na vzhledu záleží


Před 20 lety jste neměli příliš na výběr. Dnešní sortiment je neuvěřitelně široký a vybere si v něm dokonalý stropní lustr úplně každý. Do základního výběru se pochopitelně řadí lustr na lanku nebo přisazený lustr. Potom si musíte jen ujasnit svůj styl. Krásné jsou levné moderní lustry, retro závěsný lustr, ale také vintage lustr, který se skvěle hodí do boho nebo hygge interiérů. Jak vidíte, snadno si zvolíte dokonalé svítidlo bez ohledu na to, v jakém stylu je váš interiér, kancelář nebo obchod.

 

Proč vybírat právě u nás?


Největší výhodou, kterou u nás zaručeně najdete, je obrovský výběr a originalita produktů, které nabízíme. Můžete si být jisti, že lustr, který si zakoupíte u nás, rozhodně nenajdete u svého souseda (pokud se po vás nebude opičit). Navíc pro vás máme mnoho variant materiálů s jejich kombinací a najdete u nás také mnoho modelů visících i přisazených lustru, se stínítkem i bez něj. A najdete u nás světlo do každého interiéru bez ohledu na jeho velikost, určení nebo styl. Jednoduše vše, co si můžete přát na jednom místě.