Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

stolní lampy

Hledáte lampu na svůj noční stolek? Nahlédněte do bohatého sortimentu stolních lamp, a vyberte si mezi prvotřídní produkty s nezaměnitelnými designy.

Když vybírat stolní lampu, tak na správném místě

Stolní lampy působí nejenom jako doplněk, ale mnohdy také jako praktický zdroj světla. Z toho důvodu je třeba vybrat si takové svítidlo, které svou podstatou bude vyhovovat danému interiéru. Jak to však udělat? Není to jednoduché, a to zejména díky nepřeberným variantách stolních lamp, které lze najít v našem sortimentu. Náš sortiment zahrnuje vskutku bohatou nabídku, která obsahuje nejenom klasicky vzhlížející stolní lampy pro nenáročné, ale také to, co byste v běžných obchodních řetězcích nikdy nenašli, tedy produkty prvotřídní kvality.

Proč stolní lampu?

Důvodů pro výběr může být několik. Někomu záleží spíše na tom, že jde o stylový doplněk, někdo naopak očekává, že získá zdroj světla ideální pro večerní čtení knížky. Někdo zase chce stolní lampu jako menší zdroj světla určený pro noční stolek. Jak je možné pochopit, stolní lampy mají mnoho využití, avšak zpravidla platí, že musí splňovat dva základní požadavky – kvalitní design a praktická funkce. Přesně tohle přitom můžete očekávat od zdrojů světla v našem sortimentu. Za to může nejenom již zmíněný bohatý sortiment, ale také naše píle při uvádění nových výrobků do sortimentu. Dbáme totiž na jedinečnost, ale také kvalitu použitých materiálů a komponentů. To mimo jiné znamená, že v případě pořízení naší lampy činíte takovou malou investici do budoucna. Nemusíte mít totiž obavy, že po záruce se vám svítidlo rozbije.

Nepřeberná paleta designů

Možná byste se divili, co všechno je možné vymyslet, když jde o design stolních lamp. Již dávno to není charakteristický tvar v čele s jednou žárovkou. V dnešní době je možné zvolit svítidlo, které bude vypadat jako svícen. Nebo je libo přírodně vzhlížející svítidlo? Fantazii se meze nekladou, a proto je třeba mít buď jasný cíl, nebo použít filtr pro výběr v našem sortimentu.

Výběr je možné uskutečnit nejenom podle ceny, tedy základního parametru, ale také podle způsobu montáže lampy. Kromě toho hraje důležitou roli také barva, a proto neočekávejte jenom bílé nebo jednobarevná svítidla. Zapomínat byste neměli ani na velikost a rozměry samotné lampy, abyste měli jistotu, že se na váš noční stolek daný produkt skutečně vejde. Pro náročnější zákazníky pak poslouží zařazení do kolekcí, abyste si mohli vybrat hned několik různých svítidel v našem výběru, a přitom měli jistotu, že k spolu budou ladit.

5 důvodů, proč vybrat stolní lampu u nás:

  • Jedinečnost produktů
  • Kvalitní použité materiály
  • Příznivé ceny
  • Ručně vyráběná svítidla
  • Záruka spokojenosti

Stolní lampy

Nezáleží na tom, jestli máte doma školáky nebo homeoffice. V obou případech potřebujete stolní lampy, které vám poskytnou soustředěné světlo na jednom místě. Kromě práce jsou také pro čtení, protože vám nabízí dostatek světla přímo nad knihou. Stolní lampy mohou mít dětský, ale také velmi moderní, dospělý a elegantní design. Záleží jen a pouze na tom, co hledáte a potřebujete pro svůj domov. A pochopitelně také na tom, jaký máte vkus a styl interiéru.