Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

nástěnná svítidla

  • Domů
  • Nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla nejsou sice tím nejdůležitějším zdrojem světla v místnosti, ale na jejich výběru záleží. Dokážou totiž změnit design interiéru k nepoznání.

Vybírejte nástěnná svítidla od prvotřídních výrobců

Svítidla všeho druhu patří zcela neodmyslitelně ke všem interiérům. Kanceláře, obytné prostory či třeba výrobní haly, parky či jiné exteriéry. Jejich důležitost je nezpochybnitelná, což platí zejména v prostorech, u kterých záleží na tom, jakým dojmem působí na příchozí. Správně vybraným svítidlem je možné interiér vskutku změnit, a to nejenom k lepšímu, ale také k horšímu. Je proto třeba věnovat dostatečnou pozornost výběru, a neudělat při něm žádnou chybu. Odměnou za to bude krásný interiér, který v ohledu svícení bude fungovat přesně tak, jak má. Velkou roli v interiérech mají přitom nástěnná svítidla. Jejich význam sice není tak velký jako u lustrů či jiných stropních svítidel, ale co se týče dopadu na design místnost, je možné právě tímto svítidlem celkový design ovlivnit ze všeho nejvíce.

V jakých stylech můžete vybírat?

Nástěnná svítidla jsou v našem sortimentu k mání v nepřeberných variantách. Proto každý zákazník může vybírat právě podle stylu, který je mu blízký nebo jiným způsobem působí atraktivně. Pokud byste tedy chtěli rozdělit produkty v našem sortimentu do určitých skupin, pak je možné hovořit o těchto stylech:


  • Loft - průmyslově vzhlížející styl, který je charakteristický nejenom pro moderní podkrovní byty, ale také pro objekty, které vznikají přestavbou starých továren na obytné jednotky, přičemž styl se vyznačuje použitím kombinacekovu a jiných industriálně vypadajících materiálů


  • Modern - jak již název napovídá, jde o moderní styl, tedy vyhlazené hrany, jemné barvy a to všechno s pozitivním nádechem budoucnosti, a to včetně použití moderních technologií svícení


  • Klasik - kdo si nepotrpí na ničem výjimečným, ale má rád svou pohodu a klid, určitě sáhne po klasickém stylu, který se vyznačuje nepříliš agresivními barvami ani tvary, a jde tedy o volbu vhodnou pro méně náročné zákazníky


  • Provence - velmi známý francouzský styl, jemuž vévodí barvy levandule, přírodní materiály, u kterých lze očekávat pořádnou dávku elegance, na kterou si potrpí zejména náročnější zákazníci toužící po něčem lepším


Veškerá nástěnná svítidla z našeho výběru lze použít nejenom domácnostech, a tedy v kuchyních, obývacích pokojích nebo ložnicích, ale také v jídelnách, kavárnách či třeba kancelářích. Důležité je zvolit správný design, který hraje u nástěnných svítidel opravdu hlavní roli.

Bohatý sortiment zahrnující prvotřídní kvalitu svítidel

Pakliže nechcete kupovat tuctové výrobky z běžných obchodních řetězců, náš sortiment vás potěší zejména všemi různými kombinacemi materiálů. Je to nejenom typické dřevo a kov, ale také elegantně vypadající plast, případně pak luxusní materiály, jako je křišťál a sklo. Samozřejmostí jsou pak varianty se stínítkem či bez, vždy v několika barevných kombinacích.

Nástěnná svítidla

Chcete svůj domov ozvláštnit nebo potřebujete menší světlo, které bude praktické v malém prostoru? Nástěnná svítidla jsou ideálním řešením, které vám poskytne nejen dostatek světla, ale také netradiční vzhled. Vybírat přitom můžete z obrovského množství modelů v kovu i skle. Styl si musíte zvolit podle svého vkusu. Garantujeme, že si u nás vybere každý, kdo si chce pořídit nástěnné svítidlo za výhodnou cenu, které mu bude dobře sloužit po mnoho let.