Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

Designová, moderní stropní svítidla, světla

 • Domů
 • Stropní svítidla

Stropní svítidla hrají hlavní roli v osvětlení všech místností. Jejich výběr by proto měl spočívat v prozkoumání bohatého sortimentu prvotřídních svítidel.


Zvolte opravdu bohatý výběr stropních svítidelKdyž přijdete do místnosti a sáhnete na vypínač světla, co se jako první rozsvítí? Ano, bude to stropní svítidlo. Právě tento zdroj světla je pro všechny místnosti zcela charakteristický. Jedná se o takový běžný základ, který lze najít nejenom v domácnostech, ale také ve stravovacích provozovnách, kancelářích či třeba kavárnách. Právě proto je třeba věnovat dostatečnou pozornost výběru stropních svítidel, tedy prvků, které se v našem výběru nachází v nejrůznějších provedeních.


Čím jsou naše stropní svítidla charakteristická?


 • Jsou k dostání v nepřeberných variantách
 • Použité materiály všech produktů jsou mimořádně kvalitní
 • Očekávat můžete výrobky i se zcela ruční výrobou
 • Je velmi pravděpodobné, že svítidlo z našeho výběru u svého souseda nenajdete
 • Vybírat můžete nejenom podle ceny, ale také designu či jiných preferencí


Při výběru osvětlení je zkrátka třeba přemýšlet, což platí dvojnásob právě pro tento důležitý zdroj světla. Rozdíly je přitom nutné dělat při výběru osvětlení pro kuchyni, obývací pokoj či třeba jiný typ interiéru. Zatímco do kuchyně zvolíte nejenom dobře vypadající, ale také praktické svícení, do kavárny to bude zejména designově vyladěný zdroj světla, který bude tvořit hlavní roli v tom, jak interiér vypadá.


Jak již bylo zmíněno, náš sortiment hraje nejenom barvami, ale také materiály či styly. To znamená, že vybírat můžete mezi svítidly se stínítky, případně bez nich, dále pak třeba podle toho, jakým způsobem se samotné svítidlo instaluje do místnosti, tedy na montážní lištu nebo hák. Samozřejmostí je pak výběr podle materiálu, přičemž je možné očekávat nejenom typické dřevěné nebo kovové produkty, ale také jejich kombinace či využití pokročilejších materiálů, jako je kombinace dřeva, kovu a křišťálu. Tvar lampy pak bude hlavní nosič designu, a tak je třeba se rozhodnout, zdali zvolíte typické kulaté svítidlo, případně jiný tvar v podobě kosočtverce, trojúhelníku, obdélníku nebo čtverce. Důležitý je také parametr, který udává, kolik žárovek je možné do daného svítidla nainstalovat.


Produkty z mnoha kolekcí


Pakliže je váš cíl zařídit si domácnost v určitém stylu, zcela jistě oceníte jedinečnost všech našich produktů. Je to dáno mimořádně bohatým sortimentem, ve kterém si můžete vybírat i dle jednotlivých kolekcí. Díky tomu můžete zvolit konkrétní design, a díky zařazení do jednotlivých kolekcí bude váš výběr mnohem jednodušší.


Designová, moderní stropní svítila, světla


Večer po příchodu domů jako první sáhnete po vypínači a rozsvítíte světla na stropě. LED stropní světlo je ideální možností, jak si dopřát spoustu světla při velmi nízké spotřebě energie. Praktické stránka věci ale není to jediné, na co musíte myslet. Vzhled je stejně důležitý. Naštěstí dnes najdete krásná designová stropní svítidla a moderní stropní LED svítidla, která skvěle doplní váš interiér.


V širokém sortimentu si vybere každý


Každý z nás je jedinečný, stejně jako naše domovy. Proto je pro mnoho lidí velmi těžké si vybrat, ale díky obrovskému množství variant a designů si vyberou všichni. Stropní svítidlo do koupelny nebo stropní světlo do chodby má svá specifika, ale i do těchto netradičních prostor najdete ideální řešení. V každém případě můžete volit z:


 • přisazené stropní svítidlo nebo závěsné stropní svítidlo,
 • stropní svítidlo kulaté, čtvercové nebo obdélníkové,
 • skleněné, kovové nebo dřevěné stropní svítidlo,
 • moderní nebo retro stropní svítidla.


Při výběru musíte myslet zejména na místo, kde bude světlo umístěno. V kuchyni potřebujete vysoce praktické osvětlení, abyste si při vaření neusekli prst. Naopak v obývacím pokoji půjde více o vzhled. Vybírat můžete nejen z tvaru a stylu, ale také různých kombinací materiálů. Dřevo s kovem je dnes velmi populární, ale vsadit můžete i na klasické varianty z křišťálu. Poté se musíte rozhodnout, jestli chcete několik žárovek, anebo jen jednu. Díky tomu zvolíte konečný design, který najde místo ve vašem domově.


Poměr kvality a ceny je důležitý


Funkčnost a vzhled je pro všechny klíčový, ale soustředit byste se měli i na jiné faktory. Řešit rozhodně budete také cenu svítidel. Myslete na to, že vyšší cena neznamená vždy vyšší kvalitu a nemusíte platit vysoké částky. Dnes můžete sehnat i krásná a levná stropní svítidla. Kromě toho vám pravidelně nabízíme také stropní svítidla ve výprodeji, která vás potěší nejen kvalitou, ale také výhodnou cenou.