Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 885 144

Pro designéry a architekty

 • Domů
 • Pro designéry a architekty

                                                                                                 Designéři a architekti

Vítejte na naší stránce Light for home s.r.o., vašem jedinečném spojenci v oblasti designového a architektonického osvětlení. Jsme společnost stvořená z lásky k světlu, detailům a originalitě. Snažíme se tvořit nejen funkcionalitu, ale také krásu a atmosféru, která promění každý interiér v unikátní prostor.

Light for home s.r.o. se zrodila z touhy po vytváření útulných a inspirujících prostorů. Chápeme, jak důležité je světlo pro celkovou atmosféru a pocity z prostoru. Naší vizí je poskytovat vysoce kvalitní a originální světelná řešení, která harmonicky doplňují a zvýrazňují krásu vašich návrhů.

Našimi ideálními zákazníky jsou designéři a architekti s očima otevřenými pro nové a netradiční nápady. Právě vy, kteří se nebojíte experimentovat a stále hledáte způsoby, jak vytvořit něco jedinečného a nevšedního. Ať už se jedná o bytový, kancelářský, obchodní či restaurační prostor, vždy pro vás máme připraveno něco speciálního.

Co nás odlišuje od konkurence? Naše jedinečnost spočívá v naší schopnosti splnit téměř jakékoliv přání našich zákazníků. Díky našim vlastním výrobním kapacitám a širokému výběru materiálů jsme schopni poskytnout taková světla, která nejen splní vaše požadavky na funkčnost a bezpečnost, ale také přidají vašim projektům ten správný šmrnc.

Každá zakázka je pro nás důležitá a každého zákazníka si ceníme. Proto pro vás máme připravené odměny a bonusy, které individuálně řešíme u každé zakázky.

Proč byste si měli vybrat nás? Protože jsme tým odborníků, kteří pro vás dělají vše s největší péčí a láskou. Pro nás není jen světlo, ale také vás, naši zákazníci.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@light4home.cz. Těšíme se na naši spolupráci!


 • Evropské certifikace

 • Ručně 

  vyrobeno

 • Značkové 

  výrobky

 • Doprava zdarma 

  od 1000 Kč 

 • Vyrobeno v EU

Naše produkce