Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

Lustry do obývacího pokoje, ložnice

Jistě trávíte v obýváku hodně času se svou rodinou. Bez ohledu na to, jak tento čas trávíte, potřebujete spolehlivé, kvalitní a designově krásné centrální světlo, které se během chvilky stane nedílnou součástí vašeho domova. Lustr do obývacího pokoje byste měli vybírat s rozmyslem, protože se na něj budete dívat každý den.


Designové lustry do obýváku mohou vypadat nejrůznějšími způsoby. Skvělé je, že u nás máte širokou paletu produktů, ze kterých můžete vybírat. Moderní lustr do obýváku může být přisazený i visací, kovový, dřevěný, skleněný, porcelánový nebo kombinovaný z těchto materiálů. V oblasti stylů, tvarů i barev máte také obrovský výběr, ze kterého si vybere doopravdy každý.


Ložnice je na tom trochu jinak


V ložnici zajisté nebudete přemýšlet tolik nad kvalitou a funkčností, jako nad vzhledem. Lustr do ložnice by měl být především krásný a elegantní, protože na něj budete koukat každý večer a každé ráno, když si lehnete do postele. Naštěstí u nás najdete levné lustry do obýváku i ložnice, ze kterých můžete v klidu vybírat.