Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

Kuchyňské lustry nad jídelní stůl, lustry do kuchyně, jídelny

Zamyslete se: kolik času denně trávíte v kuchyni a jídelně? Kolik večerů jste proseděli u jídelního stolu a užívali si volný čas se svou rodinou? Určitě je to hodně. Z tohoto důvodu potřebujete kvalitní a zároveň krásné světlo, které vám pomůže, abyste si tento čas užili naplno.


Kuchyně má svá specifika


Moderní lustr do kuchyně by měl být zaručeně designově zajímavý a krásný, ale musíte zde myslet zejména na praktickou stránku věci. Potřebujete totiž hodně světla. Ideální jsou chladné tóny světla, podobné dennímu světlu. Bude se vám lépe pracovat. Retro lustry do kuchyně vypadají jedinečně a také poskytnou dostatek světla. Nejlepší je stahovací kuchyňský lustr, který si můžete přizpůsobit.


Jídelna si zaslouží své světlo


Nezáleží ne tom, jestli máte jídelnu jako součást další místnosti nebo je zcela oddělená. Lustr do jídelny by měl být vždy jednotlivý, i když máte stůl nebo kout jako součást kuchyně nebo obývacího pokoje. Lustr nad jídelní stůl může být stejný jako ostatní v místnosti, ale mnohem lepší je vybrat jiný (v podobném stylu), abyste prostor opticky oddělili.