Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

stojící lampy

Volně stojící lampy tvoři podstatný prvek designu, navíc jsou vskutku praktická. Jakou lampu si vyberete v bohatém sortimentu s mnoha zajímavých produkty?

Vyberte si stojací lampu se všemi náležitostmi

Lidé si pořizují stojací lampu z mnoha důvodů. Jednak je to zdroj světla, který dokáže směle nahradit stropní svítidlo, jednak je možné stojací lampou podpořit zajímavý design místnosti. Právě proto je třeba popřemýšlet o tom, zdali právě tento zdroj světla nemůže být vhodnou volbou do vašeho interiéru.

Náš sortiment je plný zajímavých produktů, což platí zejména pro stojací lampy. Najdete zde nejenom klasicky vzhlížející svítidla, ale také ta moderní, která najdou uplatnění v různých futuristických interiérech. Platí přitom, že produkty z našeho sortimentu nejsou určeny jenom pro domácnosti, ale jejich využití najdete i v kavárnách, restauracích či třeba stylově zařízených kancelářích.

Ruční výroba jako bonus ke kvalitě

To, co odlišuje naše produkty od zboží v sortimentech běžných řetězců, je kvalita. Zakládáme si na tom, že i pořízení nového svítidla by nemělo být spojováno s otázkami životnosti. Na kvalitu proto nahlížíme například tak, že naše produkty pochází mnohdy z dílen ručních výrobců. Proto nemusíte brát ohled na kvalitu. Naopak, vybírat byste měli zejména na základě designu, rozměrů nebo celkové vhodnosti daného svítidla do konkrétního interiéru. Protože však víme, že zákazníky zajímá i cena, můžete si v sortimentu stojacích lamp vybírat na základě ceny. Kromě toho však víme, že důležitá je také barva, použité materiály či třeba počet žárovek v dané lampě. Ty náročnější pak bude zajímat zařazení do kolekcí, a to zejména v případě, kdy chce zákazník vybírat hned několik lamp z dané kolekce, aby bylo zajištěná designová sladěnost.

Svícení je věda, je proto při výběru nezbytné přemýšlet

Již dávno to není o tom, že člověk přijde do obchodu a vezme první zdroj světla, který uvidí. Naopak, je třeba smýšlet poněkud jinak, aby spokojenost byla ve všech ohledech vysoká. I přesto, že vám svítidla z našeho výběru zajistí spokojenost v ohledu vzhledu, použitých materiálů nebo třeba jedinečnosti, stále byste si měli být jisti tím, že daný produkt bude vhodný.

Ať už tedy zvolíte jakýkoliv industriální, klasický nebo třeba moderní design, je vskutku důležité, jak dané svítidlo sladíte s dalším vybavením ve vašem interiéru. Proč zvolit stojací lampu právě od nás?

  • Vskutku bohatý výběr velmi zajímavých produktů
  • Jistota kvality a dlouhé životnosti
  • Originalita a jedinečnost všech produktů
  • Možnost vybírat podle mnoha parametrů
  • Zařízení produktů do jednotlivých kolekcí

Stojící lampy

Nechcete při každé příležitosti svítit centrálním lustrem? Pokud si chcete jen číst a vychutnat si atmosféru tlumeného světla v pokoji, stojící lampy jsou skvělou možností, jak to udělat. V širokém sortimentu navíc najdete obrovské množství designů, velikostí i materiálů, ze kterých můžete vybírat. Kovové jsou naprostou klasickou, ale na výběr toho máte mnohem více. Vyberte si, jestli chcete stojící lampu se stínítkem nebo bez něj a podívejte se na produkty, které vám nabízíme.