Jsme přestěhovali na novou adresu: Nádražní 314, 36471 Bochov.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 809 666

Bodová světla

Bodová světla jsou stále velmi oblíbená. Proč si nevybrat v bohatém sortimentu netradičních bodových svítidel? Nahlédněte a poznejte, jak vypadá kvalita.

Bodová světla jsou zajímavá nejenom díky svému uplatnění

Tmavý roh, výloha nebo třeba kuchyňská linka. Co mají tato místa společného? Je to přece svícení bodovými svítidly na místech tohoto typu. Zkrátka všude tam, kde je třeba osvětlit nějaký specifický prostor, je možné využít právě bodovky. Jak jistě víte, tento typ svícení se hodí jak do kuchyní, tak do obývacích pokojů, chodeb či třeba koupelen. Své mimořádně bohaté zastoupení má však i v kavárnách či restauracích. Je to dáno možnostmi, které bodovky nabízí. Jde totiž nejenom o funkční, ale také designový prvek. Jistě si umíte představit, co všechno dokáže správně nasměrovaná bodovka, a proto možná také vybíráte v sortimentu těchto svítidel.

Není to jenom o jasně dané funkci

Ačkoliv osvětlení v chodbě působí kvalitním dojmem, když je realizované právě bodovkami, je třeba zmínit také další důvod, proč byste měli zvolit právě bodovky. Je to zejména možnost designového osvětlení, a to třeba různých obrazů nebo jiných předmětů, které tvoří část dekorace. Dekorační účely jsou pro bodovky nesmírně charakteristické, a proto se není třeba obávat ani různým experimentům v umístění tohoto typu světla.

Ačkoliv bodovky si mnoho lidí spojí zejména s instalací do podhledů, v našem sortimentu naleznete zejména bodová svítidla, která se montují na speciální montážní lištu. Stejně tak si můžete pořídit závěsné bodovky, které lze směřovat právě tam, kde budete potřebovat jasné osvětlení. Nejde tedy o poněkud nudné řešení v podobě podhledů, ale velmi stylově vypadající svítidlo, které bude dělat radost svým designem i v případě, kdy bude vypnuté.

Ruční výroba jistě potěší

Jakým způsobem je možné garantovat maximální kvalitu výrobků? Je to zejména ruční výrobou, kterou rozhodně podporujeme, a proto v našem sortimentu najdete i takové produkty, které již na první pohled napovídají, že pochází od rukou zkušeného řemeslníka. Z toho důvodu si nemusíte dělat starosti o kvalitu, která je v rámci svícení tak diskutovaná.

Chcete-li jedinečnost, zaručenou originalitu nebo zkrátka jenom něco jiného, než se dá běžně pořídit, pak jsou bodová svítidla v našem sortimentu jasnou volbou. V ohledu výběru stačí jenom nastavit filtr, případně zvolit kolekci, ve které byste si chtěli vybrat, a následně už nákupu nebude nic bránit.

Bodová světla

Někdo je miluje, jiní je nesnáší. Bodová světa se jistě nehodí do každého pokoje, ale například do kuchyně jsou ideální, protože s nimi osvítíte konkrétní místo, které potřebujete. Světlo tam bude mnohem silnější a vám se bude lépe pracovat. Bodová světla navíc vypadají velmi stylově a nikdy se nemusíte obávat, že vám praskne žárovka, protože tam máte několik dalších, které budou stále svítit. To se u klasického lustru říct nedá. Mají proto rozhodně mnoho výhod pro své majitele.