Light for home
CZE CZE
+420 608 885 144

Platba a Doprava

 • Zvolte způsob dopravy
  Expresní dodání

  DOPRAVA ZDARMA od 1.000Kč

  TopTrans -179Kč,  Doručení následující pracovní den od expedice, v pracovní dny mezi 9 - 18 hod. Přesný čas nelze ovlivnit, doporučujeme si balík nechat zaslat např. do zaměstnání. V den expedice Vám bude zaslán email s potvrzením odeslání zboží a datem doručení. Buďte prosím připraveni na dodací adrese převzít zboží, dopravce nemůže čekat.

  Česká pošta - Do ruky
  Doručení následující pracovní den od expedice. V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku, datu doručení a částce k ůhradě. Výhodou je doručení přímo k Vašim rukám. V případě neúspěšného doručení je balík po dobu 7 dnů uložen na Vaší poště.

 • Zvolte platbu

  Dobírkou - 50Kč
  Při doručení Vaší objednávky zaplatíte hotově doručovateli.

  Bankovním převodem?
  Po odeslání objednávky Vám do 24 hodin zašleme údaje pro provedení platby(číslo účtu, variabilní symbol a částku). O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu. Při využití této služby může dokončení objednávky trvat 1-3 pracovní dny.


  Kartou online -rychlý převod .

  Objednávku zaplaťte převodem přes platební bránu PayU - Online platba kartou je rychlé bankovní převody. Tento způsob je rychlejší než klasický bankovní převod a můžeme tak Vaši objednávku ihned odeslat. light4home.cz nedisponuje žádnými z těchto údajů. Brána je zabezpečena na nejvyšší úrovni a schválena dle pravidel VISA a MasterCard.