Společnost Light for Home

byla založena v listopadu 2016 jako dceřiná společnost firmy NBlight - výrobce lustrů s dvacetiletou tradicí. Své poslání a misi vidíme v tom, abychom v dnešní době minimalismu, jednoduchosti a funkčnosti, vládnoucích ve vybavení interiéru, dopřáli naším zákazníkům unikátní výrobky s perfektním poměrem design - výkon - cena.

Na naších fabrikách moderní technologie se pojí s ruční výrobou, zručnost naších pracovníků s kreativitou a uměleckým nadáním, rychlost zpracování s pečlivostí a zodpovědným přístupem.

Naši odbornici byli vyškoleni u těch nejlepších výrobců, kteří tradičně zadávají směr v oboru osvětlovacích přístrojů. Výrobě skla jsme se učili v italských Benátkách. Odtud mimo jiné pravidelně dovážíme barviva a přísady na výrobu naších skleněných stínidel.

Naší specialitou je nejen výroba osvětlení, ale i vlastní design. Naším hlavním zaměřením je osvětlení do Vašich domácnosti: bytů větších či menších, rodinných domů, chat a chalup, sklípků.

Díky spolupráci s designery, architekty a developery dodáváme osvětlení do hotelů a penzionů, restaurací, vináren, kaváren, barů a dalších objektů. V takových projektech rádi vyjdeme vstříc požadavkům zákazníka, dokážeme rychlé a ve stanovené lhůtě zajistit potřebné množství jakéhokoliv výrobku.

Navíc dokážeme zajistit výrobu dalších interiérových doplňků, korespondujících s osvětlením, např. konferenčních stolků, zrcadel, květinových polic, konzolových stolků aj.

Týmu manažerů Light for Home se úspěšně daří rozvíjet obchod nejen v České republice, ale i na evropském trhu.

Budeme velmi potěšení, pokud i Vy se stanete naším spokojeným zákazníkem, jelikož s každým naším výrobkem Vám darujeme i světlo našich srdci.

S přátelským pozdravem.

Kolektiv Light for home s.r.o.