Adresa skladu: Plzeňská 276/298, 150 00, Praha 5.
Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 885 144

Lustry v Provence stylu

Mnoho lidí miluje klasický francouzský styl, kterému se říká Provence. Hlavním prvkem je masivní nábytek z běleného dřeva (nemusí být jen bílé). V místnosti vždy najdete mnoho zdobených látek, květinových motivů a propracovaných detailů. Jedním z nich je také lustr Provence, který se velmi snadno stane nedílnou součástí místnosti v tomto kouzelném stylu.


Jak vypadají dokonalé dekorace v Provence stylu?


Naprostým základem je motiv květin. Nezáleží přitom na tom, jestli se jedná o živé pokojové květiny, anebo o motiv na textiliích, hrnečku nebo osvětlení. Detaily jsou v tomto stylu klíčové a najdete je ve každém koutku a na každém předmětu v pokoji. Jistě vás proto nepřekvapí, že se květiny nachází často i na lustrech.


To ovšem není jediná možnost. Můžete si zvolit také osvětlení klasického vzhledu. Většinou se jedná o závěsné lustry jen z porcelánu nebo v kombinaci s kovem. Zvolit ovšem můžete i jednoduchou kovovou variantu, která bude vypadat stejně dobře. Nemusíte se uchylovat pouze ke květinám, které jsou pro mnoho lidí až kýčovité. Věřte, že máte mnoho možností na výběr.