Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 885 144

Lustry

Správná svítidla dokážou změnit domácnost k nepoznání. Proto stojí za to vybrat si v sortimentu svítidel, která se zcela vymykají běžnému standardu.

Lustry pro moderní i tradiční pojaté domácnosti

Kvalitní použité materiály, moderní design, vlastní výroba a jedinečnost. To jsou vlastnosti, kterými se v současné době výrobci ohánějí, a to nejenom v sortimentu svítidel. Právě u svítidel však jde o klíčové vlastnosti. Originální design je nesmírně důležitý pro navození výjimečné atmosféry ve všech interiérech. Obývací pokoje, kuchyně či ložnice, avšak tam to nekončí. Jsou to také kanceláře či třeba restaurace, kde nachází tato svítidla své bohaté využití.

Jaký materiál zvolit?

Svítidla jsou vyrobena zpravidla z kombinace různých materiálů. Na výběr máte nejenom typické lustry vyrobené z kovu, ale k mání jsou také dřevěná či keramická svítidla. Každý materiál se přitom hodí pro jiný typ interiéru. Zatímco kov dokáže vyzdvihnout industriální design daného interiéru, dřevo zase působí útulným až domáckým dojmem. Keramika je pak kompromis, který však může najít uplatnění i třeba v kancelářích, kde dokáže působit velmi elegantním dojmem.

Fantazii se meze nekladou, což znamená, že každý typ materiálu se dá využít právě tam, kde to bude zákazník chtít. Proto si nyní můžete vybrat z vašeho bohatého sortimentu, ve kterém najdete nejrůznější typy svítidel. Ať už bez stínítka nebo se stínítkem, k mání je mnoho různých kovových, dřevěných či keramických svítidel.

Na strop i volně stojící

Ačkoliv křišťálové lustry jsou určené zejména k zavěšení ze stropu, je možné najít i lustry, které se umísťují na tyče. Typické jsou pak skleněné lustry, jejichž hlavní rozmach byl v minulém století. Pozměněná koncepce skleněných lustrů jsou však stále modernější. To platí i pro lustry visících na řetězech.

Proč vybírat právě v našem sortimentu?

  • Jedinečný design každého z produktů = existuje skutečně malá pravděpodobnost, že váš soused nebo známý bude mít podobný lustr
  • K mání jsou produkty určené do všech interiérů = ať už hledáte lustr pro obývací pokoj, kuchyni, ložnici, kancelář, vstupní halu nebo třeba restauraci, zaručeně si vyberete
  • Vybírat je možné mezi různými typy lustrů = sortiment zahrnuje jak typické visící lustry, tak lustry na řetězech, tyčích nebo také varianty se stínítkem nebo bez stínítka
  • Různé varianty materiálu = výběr můžete pojmout také z hlediska materiálu, přičemž můžete volit jak zcela ryzí materiály, tak případně kombinace, jako je dřevo a kov, nebo dřevo, kov a křišťál apod.
  • Různé varianty tvaru lampy = máte-li zájem o konkrétní tvar, pak lze vybírat i mezi kulatými tvary, kosočtverci, trojúhelníky nebo třeba obdélníky

Samozřejmostí je pak výběr z mnoha různých barevných kombinací, a také podle počtu žárovek, které lze do jednotlivých lustrů zapojit. Vybírat je zkrátka možné na základě mnoha různých parametrů, což při pečlivém výběru zaručuje spokojenost zákazníka, tedy právě vás.