Light for home
Česky (CZK) Česky (CZK)
+420 608 885 144

Stropní svítidla

  • Domů
  • Stropní svítidla

Stropní svítidla hrají hlavní roli v osvětlení všech místností. Jejich výběr by proto měl spočívat v prozkoumání bohatého sortimentu prvotřídních svítidel.

Zvolte opravdu bohatý výběr stropních svítidel

Když přijdete do místnosti a sáhnete na vypínač světla, co se jako první rozsvítí? Ano, bude to stropní svítidlo. Právě tento zdroj světla je pro všechny místnosti zcela charakteristický. Jedná se o takový běžný základ, který lze najít nejenom v domácnostech, ale také ve stravovacích provozovnách, kancelářích či třeba kavárnách. Právě proto je třeba věnovat dostatečnou pozornost výběru stropních svítidel, tedy prvků, které se v našem výběru nachází v nejrůznějších provedeních.

Čím jsou naše stropní svítidla charakteristická?

  • Jsou k dostání v nepřeberných variantách
  • Použité materiály všech produktů jsou mimořádně kvalitní
  • Očekávat můžete výrobky i se zcela ruční výrobou
  • Je velmi pravděpodobné, že svítidlo z našeho výběru u svého souseda nenajdete
  • Vybírat můžete nejenom podle ceny, ale také designu či jiných preferencí

Při výběru osvětlení je zkrátka třeba přemýšlet, což platí dvojnásob právě pro tento důležitý zdroj světla. Rozdíly je přitom nutné dělat při výběru osvětlení pro kuchyni, obývací pokoj či třeba jiný typ interiéru. Zatímco do kuchyně zvolíte nejenom dobře vypadající, ale také praktické svícení, do kavárny to bude zejména designově vyladěný zdroj světla, který bude tvořit hlavní roli v tom, jak interiér vypadá.

Jak již bylo zmíněno, náš sortiment hraje nejenom barvami, ale také materiály či styly. To znamená, že vybírat můžete mezi svítidly se stínítky, případně bez nich, dále pak třeba podle toho, jakým způsobem se samotné svítidlo instaluje do místnosti, tedy na montážní lištu nebo hák. Samozřejmostí je pak výběr podle materiálu, přičemž je možné očekávat nejenom typické dřevěné nebo kovové produkty, ale také jejich kombinace či využití pokročilejších materiálů, jako je kombinace dřeva, kovu a křišťálu. Tvar lampy pak bude hlavní nosič designu, a tak je třeba se rozhodnout, zdali zvolíte typické kulaté svítidlo, případně jiný tvar v podobě kosočtverce, trojúhelníku, obdélníku nebo čtverce. Důležitý je také parametr, který udává, kolik žárovek je možné do daného svítidla nainstalovat.

Produkty z mnoha kolekcí

Pakliže je váš cíl zařídit si domácnost v určitém stylu, zcela jistě oceníte jedinečnost všech našich produktů. Je to dáno mimořádně bohatým sortimentem, ve kterém si můžete vybírat i dle jednotlivých kolekcí. Díky tomu můžete zvolit konkrétní design, a díky zařazení do jednotlivých kolekcí bude váš výběr mnohem jednodušší.